MojAndroid

Prednedávnom priniesol Nova launcher nový vzhľad a funkcie Android Orea vo svojej betaverzii. Teraz ich môžete využiť aj v stabilnej verzii 5.5. Nova Launcher v plnej verzii 5.5 prináša používateľom prvky nielen z Android 8.0 Oreo a  tie z nedávno predstavených Pixelov, ale dokonca aj verzie Android Os 8.1. Vyhľadávací Google widget môžete presunúť pod spodný dock s ikonkami.

Nova Launcher

Pokiaľ vám to tak nevyhovuje, tak aj nad neho. Narozdiel od originálneho ho môžte upravovať – meniť farbu, vzhľad, zarovnanie. V nastaveniach -> vzhľad-> pop-up menu aktivujete nové Pop-up menu. Dokonca je tu pop-up z nového Android Os 8.1. Dlhým stlačením ikonky sa vďaka nemu vyvolajú rýchle možnosti aplikácie. Nechýbajú ani nové adaptívne ikonky. Samozrejme s novou finálnou verziou Nova Launcheru získate aj vyššiu rýchlosť, lepšiu optimalizáciu než predošle verzie a samozrejme opravené niektoré bugy predošlých verzii.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

zdroj: AndroidAuthority

25.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+