MojAndroid

Mobilná aplikácia Tatra banka VIAMO ponúka nový spôsob posielania peňazí, ktorý je rýchly a jednoduchý. Samozrejme, finančná transakcia cez VIAMO je bezpečná ako akýkoľvek iný bankový prevod.

Ako to funguje:

V aplikácii Tatra banka VIAMO zadáte telefónne číslo príjemcu, sumu a platbu potvrdíte zvoleným štvormiestnym PIN kódom. Príjemca dostane okamžite správu o vašej platbe. Na pozadí prebehne štandardný bankový prevod, teda peniaze idú priamo z vášho účtu na účet príjemcu.

Čiže ak idete napríklad na obed a chýba vám pár drobných, jednoducho ich známemu vrátite cez VIAMO ešte v reštaurácii.

Ak je príjemca registrovaný v službe VIAMO, peniaze sú automaticky prevedené na jeho účet. Ak nie je registrovaný, peniaze si môže vyzdvihnúť na portáli www.viamo.sk. Príjemca môže mať účet v ktorejkoľvek banke na Slovensku.

Ako platiť u obchodníka:

S VIAMO-m môžete platiť  aj v obchodoch, napríklad v Martinuse, Brlohu či Hurricane Factory.  Stačí zvoliť obchodníka buď priamo v aplikácii alebo môžete nasnímať špeciálny VIAMO QR kód, ktorý obsahuje detaily platobného príkazu.

Zjednodušte si vianočné nákupy

Okrem iného môžete VIAMO využiť aj v prípade donáškových a kuriérskych služieb. Vďaka aplikácii Tatra banka VIAMO môžete jednoducho prispieť aj dobročinným organizáciám ako Nadácia Tatra banky, Liga proti rakovine, Kvapka Nádeje a ďalším.

Viac informácií nájdete na VIAMO platby

Zdroj: tlačová správa

9.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+