MojAndroid

Najnovší konvertibilný tablet priamo od Googlu bol predstavený súčasne s Pixelmi tretej generácie. Už pri predstavení vzbudil obrovskú pozornosť. Jedná sa totiž o skvele vybavený tablet/notebook, ktorý ponúka výborný displej, operačný systém Chrome OS a na výber sú až 4 pamäťové a výkonnostné verzie. Vyberie si snáď každý.

Zdroj: Google

Používatelia sa sťažujú na rýchlosť systému

Prvé recenzie a používateľské skúsenosti nie sú veľmi lichotivé. Obrovský potenciál zariadenia je totálne zabitý rýchlosťou systému. Všade, kam sa pozriete a všetko, čo chcete urobiť, je sprevádzané sekaním. Systém pracuje doslova ako keby mal tablet už minimálne 8 rokov. Softvérová optimalizácia je na úbohej úrovni a Google s tým hodlá niečo spraviť.

Zdroj: Google

Google pracuje na odstránení problému

Najviac sťažností prichádza na najslabšiu verziu s procesorom Intel Celeron a 4 GB operačnej pamäte. Spoločnosť Google už oznámila, že pracuje na odstránení týchto problémov. Jedná sa pravdepodobne len o softvérovú záležitosť. Uvidíme, či sa Googlu podarí napraviť pošramotené meno inak skvelého zariadenia, ktoré má obrovský potenciál a s operačným systémom Chrome OS by mohlo úplne nahradiť notebook, a to bez kompromisov, pričom ho je možné používať aj ako tablet.

Náš tip
Majitelia Google Pixel 3 a Pixel 3 XL hlásia problém s telefónnymi hovormi
1.1.2019
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+