MojAndroid

Spoločnosť Philips predstavila po necelých dvoch rokoch novú generáciu svojich TWS slúchadiel Philips Fidelio T1. Hlavným predajným bodom slúchadiel Philips Fidelio T2 je podľa portálu TechGoing podpora technológie Sony LDAC .

Podpora technológie Sony LDAC a dlhá výdrž

Technológia Sony LDAC umožňuje prenos zvuku vo vysokom rozlíšení s maximálnou bitovou rýchlosťou 990 kbps, čím poskytuje poslucháčom vysokokvalitný zvukový zážitok. Technológia tiež automaticky upravuje bitovú rýchlosť na základe podmienok siete. Vďaka tomu zaisťuje stabilné spojenie aj v rušivom prostredí alebo v exteriéroch pri športe. Slúchadlá sú tiež odolné voči striekajúcej vode, vďaka certifikácii IPX4.

Philips Fidelio T2 | Zdroj: gearrice.com

Fidelio T2 je zároveň o 20 % kompaktnejší než predchodca. Vynikajúcu kvalitu zvuku poskytne prostredníctvom 9,2 mm dynamických meničov v každom slúchadle. S pripojením Bluetooth 5.3, Bluetooth LC3 a aktívnou technológiou Sony LDAC by mali slúchadlá vydržať prehrávať hudbu až 9 hodín na jedno nabitie a ďalších 27 hodín po dobití cez nabíjacie puzdro. Celkovo tak získate 36 hodín výdrže.

Každé slúchadlo Philips Fidelio T2 môže fungovať ako samostatné hands-free

Slúchadlá Phillips Fidelio T2 sú samozrejme vybavené aj technológiou aktívneho potlačenia redukcie hluku (ANC). Technológia ANC dokáže napríklad znížiť hluk vetra, čo uľahčí vychutnanie si hudby alebo iného zvukového obsahu aj v hlučnom prostredí. Ďalej je každé slúchadlo vybavené tromi mikrofónmi, vďaka čomu je každé slúchadlo použiť ako hands-free.

Uvedenie slúchadiel Philips Fidelio T2 na trh sa však očakáva až v treťom štvrťroku 2023. Predajnú cenu však spoločnosť zatiaľ neoznámila. Predošlá generácia sa dá dnes kúpiť už od 199 eur. Dá sa však predpokladať, že cena novinky sa bude pohybovať okolo sumy 300 eur a to aj vzhľadom k súčasnej inflácii.

Náš tip
Garmin Vívomove Trend: Prvé hybridné hodinky s bezdrôtovým nabíjaním od Garminu
12.2.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+