MojAndroid

Ak chcete mať niekoľko vynikajúcich pomôcok priamo v mobile pod jednou strechou, ako sa hovorí, veľmi zaujímavou voľbou je aplikácia AppGarden, ktorá doslova ponúka „rajskú záhradu“ rôznych viac, či menej užitočných pomôcok.

V aplikácii, AppGarden Lite,  sa nachádza 43 rôznych pomôcok, medzi inými konvertor mien, kódy letísk, nahrávač zvuku, rôzne odporúčania na film, financie, hudbu. Zaujímavé sú aj rôzne slovné pomôcky ako vyhľadanie rýmu k slovu, vyhľadanie slangu, synonymá a podobne.

Aplikácia AppGarden funguje na princípe pripájania sa k rôznym serverom, ktoré poskytujú relevantné informácie. Škoda, že je skôr určená pre oblasť USA a anglicky hovoriacich krajín. Napriek tomu odporúčame vyskúšať.

Zdroj, foto: Google Play, AppGarden Lite

AppGarden LITE

AppGarden PRO

10.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+