MojAndroid

Perchang je titul, kde odhalíte skutočné inžinierske skvosty. Vašou úlohou je dostať kovové guľôčky z jedného konca obrazovky na druhý. Nebude to však také jednoduché. Po ceste sa budete stretávať s rôznymi rampami, ventilátormi, plutvami, magnetmi či kladkami. Najdôležitejšie je využiť všetky tieto vynálezy vo svoj prospech. Guľôčky je samozrejme potrebné dostať do cieľa v čo najkratšom čase.

Ovládanie je spočiatku jednoduché, no s pribúdajúcimi levelmi je potrebné ovládať viaceré rampy či plutvy a to robí hru skutočne náročnou. K dispozícii je 60 hráčskych levelov a záleží len na vašej šikovnosti a trpezlivosti, ako rýchlo si s nimi poradíte. Hra ponúka od vývojárov takisto veľmi peknú 3D grafiku. Aplikácia Perchang je dostupná v Obchode Play zdarma, k dispozícii je aj odstránenie reklám za in-app poplatok v hodnote 1,39€.

Verzia: 2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj : androidpolice.com

8.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+