MojAndroid

Spoločnosť OnePlus je známa tým, že aktualizácie svojich smartfónov rieši medzi prvými. Smartfóny OnePlus disponujú veľmi vydarenou používateľskou nadstavbou s názvom OxygenOS, ktorej prednosťami sú rýchlosť a nenáročnosť, pričom ponúka viacero zaujímavých vylepšení. Pre používateľov zariadení tejto značky je k dispozícii aj beta program, do ktorého sa môžu prihlásiť a testovať tak nové funkcie, ktoré plánuje OnePlus do svojich smartfónov zaviesť.

Viacero noviniek

V najnovšej beta verzii, ktorá je dostupná pre smartfóny OnePlus 5 a OnePlus 5T pribudlo viacero noviniek a nechýba ani aprílová bezpečnostná záplata. Nadstavba OxygenOS získala aj nové parkovacie funkcie, vďaka ktorým jednoduchšie nájdete svoje zaparkované auto.

Toto je kompletný zoznam noviniek v najnovšej beta verzii OxygenOS:

  • bezpečnostná aktualizácia z apríla 2019
  • zlepšené zobrazovanie rýchlosti siete
  • nové skratky v rýchlych nastaveniach
  • podpora rýchlej odpovede z notifikačnej lišty
  • pridaný tutoriál v rozhraní Shelf
  • nové parkovacie funkcie

Skúšať môže každý

Pokiaľ už ste zaregistrovaní do beta programu, táto aktualizácia by k vám mala doraziť štandardným OTA spôsobom. Cieľom týchto beta verzií je nájsť všetky chyby a opraviť ich. Následne bude možné vydať plnú verziu najnovšieho OxygenOS, ktorá bude plne funkčná a chyby v nej budú úplne minimalizované.

Náš tip
CEO OnePlus: Žiaden ohybný smartfón nechystáme, pripravujeme smart TV
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+