MojAndroid

Už túto sobotu budete môcť na Orange Android Roadshow v Bratislave získať skvelé výhry. Do súťaží sa budete môcť zapojiť priamo registráciou alebo na mieste konania akcie navštívením stánkov niektorých spoločností.  Vyhrať budete môcť celkovo až 16 hodnotných cien! Stačí ak sa zaregistrujete na stránke Orange Android Roadshow a pri žrebovaní budete prítomní v sále. Vstup na akciu je bezplatný.

registrovat sa

Vyhrajte hodnotné ceny

Jednou z hlavných cien, ktoré budete môcť na Orange Android Roadshow v Bratislave vyhrať, je aj úplná novinka na trhu, tablet Huawei. Ten si domov odnesie jeden z vás. Stačí prísť a byť prítomný pri žrebovaní. Podobne vyžrebujeme aj 2x Sony Xperiu E5 a HTC U Play. Zároveň vyhlásime aj výhercov súťaže o robotických pomocníkov iRobot Braava Jet 240 a iRobot Roomba 966, ktorá prebieha na webe mojandroid.sk. Okrem toho čaká na účastníkov aj smartfón Neffos X1 od TP-LINK, 10x navigácia Sygic a ďalšie výhry.

Odvezte sa na Roadshow zadarmo

Každý jeden účastník akcie sa na miesto konania Android Roadshow môže nechať odviesť taxíkom úplne zadarmo. Noví používatelia aplikácie Hopin získajú po použití PROMO kódu Roadshow007_new kredit vo výške 7 eur. Verným hopiňákom pribudnú na účet 4 eurá – stačí zadať PROMO kód Roadshow007. Bonusový kredit môžete využiť od soboty rána (7:00) do polnoci.

19.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+