MojAndroid

Na Orange Android Roadshow 2017 vo Zvolene sa už najbližšiu sobotu, 23. septembra môžete tešiť aj na stánok a prezentáciu spoločnosti Sony. V hoteli Tenis vo Zvolene si budete môcť pozrieť smartfónové novinky z dielne tejto spoločnosti – nové Sony Xperia XZ1 a XZ1 Compact, ale aj modely Sony Xperia XA1, Sony Xperia XA1 Ultra a Sony Xperia L1. 

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

3D skener aj nový Android 8.0 Oreo

Najväčším lákadlom budú rozhodne nové Xperie z radu XZ1. Tie ponúkajú nový Android 8.0 Oreo, ktorý ponúka aj novú verziu nadstavby od Sony. Jej najzaujímavejšou funkciou je zrejme 3D skener, ktorý umožňuje priamo smarfónom nasnímať 3-rozmerný obraz tváre alebo celej hlavy. Novinky však ponúka aj nový 19 Mpix fotoaparát s elektronickou stabilizáciou obrazu.

Fotoaparát s 960 FPS slow-motion videom

Ide najmä o rýchle preostrovanie pri rýchlom fotení, no vaše pohľady rozhodne zaujme aj možnosť nahrávania super-spomalených videí s 960 FPS. Okrem toho sa môžete tešiť na nové displeje s podporou HDR zobrazenia, ako aj na prémiový zvuk a spracovanie, ktoré tieto japonské mobilné novinky prinášajú. Bonusom je vodeodolnosť, ktorú ocení zrejme každý moderný používateľ smartfónov.

Náš tip
Sony ukázala prvé oficiálne video zachytené na workshope so Super Slow Motion 960fps

Bohatý smartfónový zážitok

Okrem horúcich noviniek si na stánku spoločnosti Sony budete môcť prezrieť aj ďalšie smartfóny – Sony Xperia XA1, Sony Xperia XA1 Ultra a Sony Xperia L1. Zaujať by vás mal práve model Sony Xperia XA1 Ultra, pretože tento smartfón s ohromujúcim 6″ displejom takmer bez rámikov, so skvelým výkonom, detailným 23 Mpix fotoaparátom a 16 Mpix prednou kamerou budete môcť vyhrať! Stačí, keď sa zúčastnite Orange Android Roadshow 2017 vo Zvolene, vopred sa (zadarmo) zaregistrujete a budete fyzicky prítomní pri žrebovaní o vecné ceny.

Vidíme sa už túto sobotu, 23. septembra 2017 vo zvolenskom hoteli Tenis! 

18.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+