MojAndroid

Mobilný operátor Radosť od dnešného dňa, 31. 1. 2023, spúšťa pre svojich zákazníkov prístup k 5G sieti. Zákazníci spoločnosti tak môžu pocítiť rýchlejšiu odozvu a lepšiu stabilitu po pripojení sa na internet.

Rýchlosť sťahovania a odosielania dát sa však vôbec nezmení. Ostane na hodnotách rovnakých ako doteraz, a to maximálne 10 Mbit/s. Zástupca O2 potvrdil, že sa v prieskume pýtali klientov na záujem o zvýšenie rýchlosti na 20 Mbit/s. To by malo byť sprevádzané zvýšením cien jednotlivých paušálov.

radost 2 roky titulka
Radosť v septembri oslávila 2 roky | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Reakciu respondentov zatiaľ nepoznáme, no v blízkej budúcnosti sa nebude nič meniť a všetko ostane pri starom. Zákazníci operátora Radosť, ktorá patrí pod spoločnosť O2, zmeny výraznejšie nepocítia. Uvidíme, ako bude spoločnosť postupovať v budúcnosti, a či sa dočkáme výraznejšieho zrýchlenia internetu sprevádzaného zvýšením cien.

Správu ako prvý priniesol portál živé.sk.

Náš tip
MusicLM: Google predstavil systém umelej inteligencie na vytváranie hudby
31.1.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+