MojAndroid

Prednedávnom sa objavil nový obrázok onedlho predstavovaného telefónu OnePlus 6. Všetci sme si určite istí, že to bude opäť nekompromisný zabijak vlajkových lodí. Nuž, to je u výrobcu OnePlus už dobrým zvykom.

Zaujímavý dizajn a zopár noviniek

Je známe, že pripravovaný model bude mať dnes už celkom populárny výrez v hornej časti obrazovky, aby displej zaberal čo najväčšiu časť prednej plochy. Rámčeky majú byť veľmi štíhle, ako naznačujú obrázky nižšie. O OnePlus 6 sa hovorí, že bude mať 6,28-palcovú AMOLED obrazovku, ktorá bude podporovať pomer strán 19:9. To môže znamenať, že nový model čínskeho výrobcu môže mať pomer obrazovky k telu až rekordne 90-percentný. Ovládacie prvky budú samozrejme vyriešené softvérovo. Ikony a upozornenia budú na bočných stranách od výrezu.

OnePlus bude mať výrez v displeji menší, ako má iPhone X, konkrétnejšie, jeho rozmery budú 19.61 x 7.68mm. V ňom sa bude nachádzať predná selfie kamera, notifikačná LED dióda, slúchadlo pre hovory a senzory. Zmeny sa dotknú aj zadnej strany telefónu. Tá bude sklenená, narozdiel od takmer každého OnePlus telefónu, ktorých zadná strana je tvorená z kovu. Pre zaujímavosť, v roku 2015 OnePlus predstavil svoj model OnePlus X, ktorý mal tiež zadnú stranu tvorenú sklom. Najnovšie informácie tvrdia, že OnePlus 6 príde vo viacerých farebných variantoch, konkrétne by nemali chýbať farby ako korálovo modrá, fialová a čierna.

Predstavenie a predaj

Samotný telefón má byť predstavený 16. mája. Príde tiež špeciálna edícia OnePlus 6 Marvel Avengers Limited Edition. Predpokladá sa, že oficiálny predaj OnePlus 6 začne 22. mája v Indii.

28.4.2018
Zdroj: gizmochina.com
  • Marcoo

    Keby ten zadný foťák dali viac na ľavo, tak je to čistý iPhone X s Androidom…

  • FILO

    Zámer toho oblepenia je aký.. Aby nevidelo tie hrubé obvodné okraje? Nevydalo! Vidieť ich napriek zamaskovaniu 😃

+