MojAndroid

Známy čínsky vlajkový smartfón OnePlus 5T sa dočkal aj aktualizácie na operačný systém vo verzii Android 8.0 Oreo. Aktualizácie na “Oreo” sa stretli v rámci spoločnosti OnePlus aj s nejakými problémami, napriek tomu terajší balíček aktualizácie prichádza vo finálnej, stabilnej verzii.

Náš tip
Čo obsahuje balenie OnePlus 5T? | UNBOXING

OnePlus 5T a Android Oreo

Informáciu o aktualizácii priniesol portál gsmarena.com. V rámci aktualizácie nechýba dizajnová zmena skratiek resp. rýchlych nastavení a ďalšie nové funkcie zahrnuté v rámci verzie Android 8.0 Oreo. Spolu s touto aktualizáciou prichádza aj vylepšenie bezpečnosti voči zraniteľnosti Spectre. Aktualizácia tiež posunie prostredie z dielne výrobcu na verziu OxygenOS 5.0.2.

Aktualizácie sa dočkali aj viaceré systémové aplikácie ako Galéria, Počasie, Správca súborov či samotný Launcher. Zoznam všetkých aktualizácií si môžete prečítať v rámci príslušného vlákna na fórach spoločnosti OnePlus. Nové funkcie by mali prísť ku všetkým používateľom smartfónu OnePlus 5T celosvetovo už v najbližších dňoch.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Dostali ste už aktualizáciu na verziu Android 8.0 Oreo? Akú verziu operačného systému používate na vašom smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
1.2.2018
Zdroj: gsmarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+