MojAndroid

Spoločnosť OnePlus včera konečne oficiálne predstavila nový OnePlus 5. Hoci o telefóne sme vedeli ešte pred predstavením takmer všetko, dozvedeli sme sa niekoľko dôležitých detailov. Jedným z nich je aj fakt, že aj nový vlajkový model ponúka rýchle nabíjanie Dash Charge. To síce nie je kompatibilné s inými zariadeniami, no zároveň ponúka výkon, o ktorom konkurenti môžu iba snívať.

Náš tip
OnePlus 5 obstál v teste odolnosti pred ohňom aj ohnutím

Najrýchlejšie nabíjanie na trhu

Výrobca spravil niekoľko testov, ktorých výsledok hovorí jasne v prospech nového OnePlus 5. To nie je prekvapivé, keďže test pochádza od výrobcu tohto telefónu, no rozdiely oproti konkurentom sú skutočne obrovské. V teste bola novinka porovnávaná so smartfónmi Samsung Galaxy S8 a Google Pixel a v každom z troch meraní vyšiel víťazne model od OnePlus.

Reálne testy sa môžu líšiť

Samozrejme, reálne testy môžu poskytnúť odlišné výsledky, no aj tak je skvelé vidieť, že OnePlus nezanevrel na skvelú technológiu Dash Charge. Tá je skutočnou jednotkou na trhu a hoci OnePlus 5 ponúka batériu s kapacitou “iba” 3 300 mAh, takéto rýchle nabíjanie môže skutočne kompenzovať iba priemernú výdrž na jedno nabitie.

Zdroj: PhoneArena

21.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+