MojAndroid

Youtube kanál JerryRigEverything vám nemusíme už predstavovať. Len v krátkosti ale pripomenieme, že tento sa sústredí na testy odolnosti vlajkových lodí a zariadení, ktoré sú aktuálne novinkami na trhu. Najnovšie testom prešiel len včera predstavený OnePlus 5. Ten bol podrobený testu odolnosti pred poškriabaním, ohňom, a čo je najdôležitejšie ohnutím.

Čo sa týka poškriabania, tak tu je OnePlus 5 rovnako odolný ako napríklad Samsung Galaxy S8. Obidva totižto disponujú odolným sklom Gorilla Glass 5. Chválu si odniesla aj kovová konštrukcia z anodizovaného hliníka, ktorá obstojí aj proti poškriabaniu kľúčmi či iným predmetom, ktoré denne nosíte vo vrecku alebo v batohu. Kovové telo obstojí aj ohýbaniu, ktoré na OnePlus 5 nezanechalo žiadne výraznejšie škody. Predné ochranné sklo sa síce od konštrukcie oddelilo, dalo sa však jednoducho zaklapnúť späť. Čo je dôležite je, že telefón aj po tomto teste stále fungoval.

21.6.2017
  • Korzar

    Takže stačí aby telefón nebol kvalitne zlepený a sklo sa odlepí, lebo inak by sa prasklo – skutočne sa na to dá pozrieť aj z iného uhla … Je to proste mizerná konštrukcia, ale lacnejší a výkonný smartfón. Ešte ma zaujíma akú má reálnu výdrž a kvalitu fotoaparátu :)

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+