MojAndroid

Youtube kanál JerryRigEverything vám nemusíme už predstavovať. Len v krátkosti ale pripomenieme, že tento sa sústredí na testy odolnosti vlajkových lodí a zariadení, ktoré sú aktuálne novinkami na trhu. Najnovšie testom prešiel len včera predstavený OnePlus 5. Ten bol podrobený testu odolnosti pred poškriabaním, ohňom, a čo je najdôležitejšie ohnutím.

Čo sa týka poškriabania, tak tu je OnePlus 5 rovnako odolný ako napríklad Samsung Galaxy S8. Obidva totižto disponujú odolným sklom Gorilla Glass 5. Chválu si odniesla aj kovová konštrukcia z anodizovaného hliníka, ktorá obstojí aj proti poškriabaniu kľúčmi či iným predmetom, ktoré denne nosíte vo vrecku alebo v batohu. Kovové telo obstojí aj ohýbaniu, ktoré na OnePlus 5 nezanechalo žiadne výraznejšie škody. Predné ochranné sklo sa síce od konštrukcie oddelilo, dalo sa však jednoducho zaklapnúť späť. Čo je dôležite je, že telefón aj po tomto teste stále fungoval.

21.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+