MojAndroid

Spoločnosť OnePlus nezabúda ani na svoje staršie zariadenia a prináša novú softvérovú aktualizáciu pre dvojicu smartfónov OnePlus 5 a 5T. Nová aktualizácia prichádza s označením OxygenOS 5.1.4, pričom obsahuje optimalizáciu režimu spánku a júlové bezpečnostné vylepšenia systému Android a tiež nadstavby OxygenOS.

Náš tip
OnePlus 6: V znamení rýchlosti | RECENZIA
Náš tip
OnePlus 5T: Veľa muziky za málo peňazí | Recenzia

OnePlus 5 a 5T | Aktualizácia

Hoci nové funkcie prichádzajú najmä s novými zariadeniami, čínsky výrobca sa snaží udržať aktuálne aj staršie zariadenia. Na zariadenia OnePlus 5 a 5T by mal v budúcnosti doraziť aj portrétový režim či nový editor videa z aktuálneho vlajkového smartfónu OnePlus 6. Späť však do súčasnosti, novinkou v danej aktualizácii by mali byť aj skupinové konverzácie. Aktualizácia prináša aj optimalizáciu kamery, opravu chýb a vylepšenie stability zariadenia.

Náš tip
Aktualizácia OxygenOS pre OnePlus 3/3T prináša vylepšenia fotoaparátu a iné
Náš tip
Smartfóny OnePlus 5 a OnePlus 5T dostanú rýchlejšie aktualizácie

Novú softvérovú aktualizáciu (ktorá by mala byť distribuovaná ako OTA aktualizácia) môžete skontrolovať aj manuálne prostredníctvom nastavení vášho smartfónu. Pre aktualizáciu odporúčame zabezpečiť dostatok miesta na vnútornom úložisku, dostatok batérie a tiež silné, neobmedzené internetové pripojenie. Dostali ste už novú aktualizáciu? Akú verziu zabezpečenia používate na vašom Android smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+