MojAndroid

Predstavenie smartfónov OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro bolo pre značku OnePlus marketingovo najnákladnejším predstavením v modelov histórii. Veľkolepá šou v New Yorku, rozoslanie testovacích zariadení popredným médiam ešte pred predstavením, aby mohli byť recenzie na novinky zverejnené hneď po predstavení alebo poskytnutie OnePlus 7 Pro známemu serveru DxOMark k testu fotoaparátu ešte pred predstavením. Práve od neho si odniesol model vysoké skóre 110 bodov. Okrem toho zaujali novinky aj dvomi novými funkciami Screen Recorder a Zen Mode.

Prvá menovaná funkcia umožňuje zaznamenávať dianie na obrazovke formou videa. Druhá menovaná zablokuje funkcie smartfónu a notifikácie na dobu 20 minút, aby si mohol používateľ oddýchnuť od elektroniky a relaxovať. Používateľ po dobu 20 minút nemôže Zen Mode vypnúť. Používatelia starších smartfónov OnePlus sa pokúsili tieto funkcie nahrať do svojich zariadení neoficiálne. Bohužiaľ vo väčšine prípadov fungovali iba polovične. Screen Recorder nezaznamenával zvuk a notifikácie pri zapnutom Zen Mode chodili aj naďalej. Výrobca sa preto rozhodol, že tieto funkcie prinesie aj na staršie modely OnePlus 5/5T/6/6T oficiálne formou aktualizácie systému OxygenOS. Najprv by sa mali objaviť v pravidelných beta verziách a následne v stabilných verziách systému.

22.5.2019
Zdroj: GSMarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+