MojAndroid

Určite si mnoho používateľov spomína na smutný príbeh smartfónu OnePlus 2, pokiaľ šlo o tému aktualizácie na systém Android Nougat. Teraz je však situácia iná a vďaka portálu XDA developers si môžu aj používatelia tohto staršieho smartfónu užívať novinky aktuálneho systému Android 8.0 Oreo.

Neoficiálna aktualizácia

Náš tip
RECENZIA | OnePlus 2: Zabijak vlajkových lodí v druhom vydaní

Je dôležité poznamenať, že ide o neoficiálnu aktualizáciu. Prichádza vo forme alternatívneho LineageOS 15 , ktorý je práve postavený na systéme Android 8.0 Oreo. Majitelia smartfónu sa môžu poďakovať najmä používateľovi s prezývkou Shreesha.Murthy, ale pochopiteľne aj celému tímu LineageOS.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu OnePlus 2.

Vzhľadom na to, že ide o neoficiálnu aktualizáciu, nový systém môže obsahovať niekoľko chýb. Známymi sú problémy s fotoaparátom či offline gestami pre zrušenie alarmu. Naopak bez problémov následne fungujú funkcie ako Wi-Fi, Bluetooth, zdieľanie internetu, VoLTE či GPS. Ak sa považujete za skúseného používateľa, môžete toto zostavenie vyskúšať v príslušnom vlákne na fóre XDA developers.

Používate smartfón OnePlus 2? Priali by ste si novú aktualizáciu systému aj na tento starší smartfón? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom :-)

Zdroj: xda-developers

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
7.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+