MojAndroid

Dnešná Obedná prestávka vám predstaví jeden z najlepších biliardov pre vaše zariadenie s operačným systémom Android. Pool Master Pro je naozaj pekne spracovaný biliard, ktorý vás dokáže zabaviť na dlhšiu dobu. Hoci ponúka vcelku pekné grafické spracovanie, nejde o veľmi graficky náročnú hru, takže by vám nemalo robiť problém spustiť ju aj na slabšie vybavených zariadeniach. Niekedy však práve takáto jednoducho spracovaná hra zabaví viac, ako prepracované 3D strieľačky s nemožným ovládaním.

Pool Master Pro je biliard spracovaný do 3D rozmerov a dotykového ovládania. Zahrať si môžete 8 alebo 9 guľový biliard a hrať môžete v niekoľkých herných módoch. Single mód ponúka voľný tréning alebo challenge mód, v ktorom musíte do dier zahrať čo najviac gúľ v časovom limite 2 minút. Ak ste takí šikovní, že všetky gule trafíte do dier ešte pred koncom hracieho kola, na stole sa objaví nová sada gúľ, aby ste mohli pokračovať v hraní, až kým nevyprší čas. Ak vás prestane baviť single mód, môžete v menu prejsť na VS mód, ktorý už ponúka pokročilejšie možnosti hrania. Tu si môžete zahrať proti počítaču alebo proti reálnemu protivníkovi a všetko podlieha pravidlám.

      

Ovládanie tejto hry je veľmi intuitívne a nebudete potrebovať žiadne návody na to, aby ste ho pochopili. Tágo si jednoduchým pohybom prsta namierite na guľu, ktorú chcete trafiť a na pravej strane hracieho stola zvolíte silu, akou chcete do gule udrieť. Od vrchu sa sila pomaly stupňuje, po natiahnutí ovládania sily až na samý spodok si zvolíte maximálnu možnú silu. Potom vám už ostáva len dobre sa trafiť do gule a poraziť súpera skôr, ako on stihne poraziť vás. Pool Master Pro je na Google Play Store dostupný zadarmo pre všetky Android zariadenia a stiahnuť si ho môžete pomocou nášho widgetu nižšie!

 

Pool Master Pro
TerranDroid
Verzia 2.1 (9. 5. 2012)
Veľkosť 2,2 MB
1.5+

Zadarmo
16.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+