MojAndroid

Začiatok ďalšieho pracovného alebo tiež študijneho týždňa je tu. Každý si zaslúži aspoň na chvíľu vypnúť od všedných povinností dňa a možno práve táto hra vám pomôže príjemne stráviť obedňajšiu prestávku. Naštastie FreeKick je nenáročná futbalová hra, ktorá vás nijako nezaťaží rozmýšľaním – ako stvorená na pondelok :).Pri FreeKick sa nejedná o klasický súboj medzi dvoma mužstvami, ale vašou úlohou je kopanie lopty do futbalovej brány v rôznych leveloch, ktoré si môžete aj priamo v hre sami vytvoriť alebo stiahnúť z internetu.

V hre sú na výber dva typy hry-“Play” obsahuje 10 levelov pomocou ktorých sa naučíte kopať do lopty. Po rozcvičke sa môžete na ostro pustiť do turnaja “Tournament”. Na výber sú tri stupne obtiažnosti: Beginner(začiatočník), Normal, Hard(tažká). Dôležité je, aby ste góly strieľali v čo najkratšom čase a skórovali s čo najmenším počtom lôpt. Dosť bolo však slov. Stiahnite si FreeKick a začnite trénovať ;).

Veľkosť: 5 MB

Android OS: verzia 1.5 a vyššie

Link: Android Market

21.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+