MojAndroid
  • Do O2 Spolu sa môže po novom pridať ktokoľvek s O2 Paušálom alebo domácim internetom
  • Získať benefity ponuky môže každý spojením už dvoch O2 Paušálov, prípadne si skupinu môže vytvoriť aj jeden zákazník s O2 Paušálom a domácim internetom
  • Zákazníci s O2 Spolu získajú dvojnásobný objem dát alebo rýchlosti vo svojom O2 Paušále
  • Vytvorenie skupiny je jednoduché a funguje cez O2 aplikáciu

O2 predstavilo nové benefity a fungovanie obľúbenej konvergentnej ponuky pre svojich zákazníkov pod názvom O2 Spolu. Zákazníci O2 Paušálov a domáceho internetu môžu prepojením v službe O2 Spolu ešte výraznejšie vylepšiť svoje O2 Paušály. Po novom si môže zákaznícku skupinu, z ktorej každý člen získava benefity, vytvoriť ktokoľvek s O2 Paušálom a jednou z taríf domáceho internetu. Všetci členovia skupiny získavajú v závislosti od svojho Paušálu až dvojnásobný objem dát alebo rýchlosti. Vytvorenie alebo pridanie sa do skupiny funguje jednoducho prostredníctvom O2 aplikácie.

„Pri predstavovaní nových O2 Paušálov na začiatku roka sme avizovali, že nie sú nemenné a plánujeme ich postupne zvýhodňovať aj prostredníctvom dodatočných služieb. Vynovením našej konvergentnej ponuky si tak zákazníci môžu ešte výraznejšie vylepšiť svoj O2 Paušál aj v dátovej oblasti. Vynovením O2 Spolu navyše rozširujeme okruh zákazníkov, ktorí môžu čerpať benefity pri spojení s inými zákazníkmi O2. Po novom už zakladateľ skupiny nie je limitovaný len na pridávanie čísel zo svojej faktúry, do svojej skupiny môže pozvať kohokoľvek zo svojho okruhu známych,“

 Martin Nemček, product owner pre paušálne programy O2.

Nové O2 Spolu prináša viac výhod pre každého

Kým doteraz v O2 Spolu platilo, že výhoda skupiny sa vzťahovala len na zakladajúceho člena a zľavu na ľubovoľný domáci O2 Internet, po novom O2 rozširuje výhody na všetkých členov skupiny. Po jej vytvorení majú totiž všetci členovia možnosť získať buď dvojnásobný objem dát alebo dvojnásobnú rýchlosť. O2 nepodmieňuje členstvo v skupinách žiadnymi obmedzeniami. Do O2 Spolu skupiny môže zákazník pozvať kohokoľvek, či už rodinu, kamarátov alebo svojich známych. Stačí aby mal pozývaný člen O2 aplikáciu a jeden z programov O2 Paušál alebo domáci Internet od O2. Všetky benefity v závislosti od O2 Paušálu účastníka získavajú už dvaja členovia skupiny, maximálne môže vytvorenú skupinu tvoriť až 10 zákazníkov.

Vytvorenie skupiny v O2 aplikácii

Vytvorenie skupiny v O2 aplikácii je úplne jednoduché. Zákazník sa v sekcii O2 Spolu dostane do pozývacej časti, kde môže do skupiny pozvať nového člena tromi spôsobmi a to zadaním telefónneho čísla, výberom z kontaktov telefónu alebo výberom z kontaktov z jeho faktúry. V prvých dvoch možnostiach musia noví členovia pozvánku schváliť v aplikácii, pri treťom spôsobe je člen pridaný automaticky.

Čo môžu zákazníci s O2 Spolu získať

Zákazník si takýmto spôsobom môže ešte výraznejšie zlepšiť dátovú ponuku svojho O2 Paušálu. Členovia skupiny s Bezstarostným O2 Paušálom získavajú dvojnásobnú rýchlosť dát, v prípade ak nemajú aktívny jeden z balíkov: Maximálna rýchlosť alebo Turbo rýchlosť. Členovia skupiny so Základným O2 Paušálom získavajú balík 5 GB dát navyše a s Pohodovým až 10 GB dát na mesiac navyše. Benefit je aktivovaný okamžite. Tieto dáta člen skupiny čerpá prednostne a v prípade ak ich nevyčerpá, tak sa mu prenášajú do nasledujúceho fakturačného obdobia.

Zákazníci s pôvodným O2 Spolu

Pre zákazníkov využívajúcich pôvodnú službu O2 Spolu sa prakticky nič nemení a zľavu na domáci internet môžu využívať aj naďalej. Skupinu, ktorú už majú vytvorenú však nemôžu meniť, teda aj výška zľavy ostáva nemenná. Sami sa tak môžu rozhodnúť prejsť na novú službu O2 Spolu.

Náš tip
Najobľúbenejšie smartfóny v O2. Kúpili ste si nejaký aj vy?
3.10.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+