MojAndroid

Tatra banka predstavuje svoju prvú pobočku s automatizovanými hotovostnými transakciami. Nový koncept pobočky nahráva inovatívnej atmosfére – klienti na vklad peňazí na účet či ich výber využijú samoobslužnú zónu, ktorá im je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

 

Tatra banka ako líder v inováciách sa rozhodla priniesť klientom nový typ pobočky. Ide stále o tu istú pobočku, ktorá dlhé roky funguje na Galvaniho ulici v Bratislave, mení sa však jej dizajn a spôsob poskytovania hotovostných služieb klientovi. Nový typ pobočky síce nemá pokladňu, napriek tomu realizuje vklady a výbery 24/7. Klientom je totiž k dispozícii bankomat s možnosťou vkladu a výberu v samoobslužnej zóne, ktorá im je dostupná nonstop. Výhodou je, že klienti môžu tieto hotovostné operácie vykonávať aj v časoch, keď je inak pobočka zatvorená.

Pobočka rovnako zaujme svojím minimalistickým, nadčasovým dizajnom, ktorý je premyslený do posledného detailu. Dizajn si zachováva potrebnú konzervatívnosť, no vďaka zvoleným farbám doplnkov vytvára pocit elegancie, útulnosti a štýlovosti. Aj vďaka použitiu kombinácie dreva, čiernej a doplnkovej bielej farby pôsobí dizajn interiéru veľmi prívetivo.

Nový dizajn pobočiek vznikol v spolupráci s architektonickými štúdiami 3070 a AT26 v roku 2017, keď získal aj ocenenie ICONIC AWARDS2017 v kategórii Interior. Celý koncept dopĺňa interaktívny detský kútik a viaczmyslová komunikácia, ktorej súčasťou je príjemná hudba a unikátna vôňa. Schôdzka s bankárom tak môže pripomínať návštevu galérie súčasného umenia, kde bankár prezentuje vhodné riešenia na najmodernejších technológiách.

Náš tip
Tatra banka zamestnáva prvého robota – Peppera
12.3.2019
 • I3oris

  Uchvatna novinka a inovacia. VUB mala takyto vkladomat na uz pred viac ako 10timi rokmi a CSOB ma takychto pobociek uz niekolko, tiez uz par rokov.

  • jookas

   no a?

  • Matias

   presne podla sloganu: najlepsi idu za nami (lebo nas obehli o kolo)

+