MojAndroid

Azda najpopulárnejšia možnosť zmeny používateľského prostredia systému Android je zmena Launchera prostredníctvom aplikácií tretích strán. Ak patríte medzi fanúšikov jedného z najlepších launcherov, Nova Launcher získal aktualizáciu na verziu 2.1, ktorá prináša niekoľko veľmi zaujímavých zmien a funkcií, ako napríklad úplne nový spôsob voľby pozadia alebo možnosť prispôsobiť si ikony podľa svojho gusta. Samozrejmosťou sú opravy chýb a vylepšená optimalizácia.

Nova Launcher získal aktualizáciu na v2.1

Najvýraznejšou zmenou novej verzie je pridanie nových nastavení pre ikony a tapety, ktoré vám umožnia listovať medzi témami a zobraziť aj rýchly náhľad dostupných možností. Novinkou je aj možnosť zmeniť ikony a názvy v menu s aplikáciami bez ohľadu na témy, ktoré sú použité. Stačí ak podržíte ikonu a presuniete ju na ikonu “Edit”. V nastaveniach teraz nájdeme aj novú položku “New app”, ktorá umožní kontrolovať pripínanie novo nainštalovaných aplikácií. Ostatné zmeny sa týkajú platenej verzie Nova Launcher Prime a je to najmä možnosť pretiahnuť priečinok aplikácií z menu na plochu.

Nova Launcher ziskal aktualizaciu Nova Launcher ziskal aktualizaciu Nova Launcher ziskal aktualizaciu

V prípade, že ste Nova Laucnher ešte nevyskúšali, môžete si ho stiahnuť kliknutím na nižšie uvedený widget, ktorý vás zavedie do obchodu Google Play. Platená verzia Nova Launcher Prime je k dispozícii za 3 €.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

13.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+