MojAndroid

Ak patríte medzi fanúšikov alternatívnych launcherov, je pravdepodobné, že ste počuli o aplikácii Nova Launcher. Táto aplikácia imituje prostredie čistého Androidu, no dopĺňa ho o enormné množstvo ďalších nastavení a možností. Launcher je k dispozícii vo verzii zadarmo, no ďalšie zaujímavé funkcie sú ukryté vo verzii Prime. Tá je ale platená a v plnej sume stojí aj vyše 5 EUR. Aplikácia je ale často dostupná v zaujímavých zľavách a presne tak je to aj teraz.

Náš tip
50 MUST HAVE Android aplikácie: Nova Launcher (11.časť)

Ak používate bezplatnú verziu aplikácie, alebo jednoducho obľubujete skvelé ponuky, Nova Launcher Prime môže byť teraz váš za iba 0,50 EUR. Áno, čítate správne, iba 50 centov a môžete si užívať všetky prémiové funkcie, ktoré aplikácia ponúka. To znamená podporu gest, zoskupovanie titulov do kariet v menu s aplikáciami, nové efekty a množstvo ďalších zaujímavých funkcií, o ktorých ste možno ani netušili. Ak máte o aplikáciu záujem, jednoducho si ju stiahnite aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 2017
Aktuálna cena: 5,25 €
Verzia: 2017
Aktuálna cena: 5,25 €

Zdroj: Phandroid

22.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+