MojAndroid

Pokémon Go je už teraz legendou. Mobilná hra, ktorú zverejnilo herné štúdio Niantic dnes patrí medzi najhranejšie tituly na svete a každý sa preteká v tom, aby chytil čo najviac Pokémonov. Niekedy to však nie je jednoduché, a tak sa hráči uchyľujú k cheatom. A to by sa im nemuselo viac vyplatiť. Niantic totižto zverejnil informáciu o tom, že všetci, čo v Pokémon Go podvádzajú, dostanú permanentný ban a hru si už nikdy nezahrajú!

pokemon server

Náš tip
Pokémon Go získal ďalšiu aktualizáciu. Prináša lepšiu výdrž batérie a nový Nearby režim

Pod cheatmi sa rozumie akákoľvek umelá zmena polohy, emulátory, modifikovaný alebo neoficiálny softvér na hranie, či využívanie kradnutých účtov alebo informácií zo serverov. Samozrejme, že sa vždy nájde cesta ako filtre na cheaty prekonať, no bude to oveľa ťažšie ako doteraz. Mnohí to prirovnávajú k hre Counter Strike, ktorá rovnako trpí veľkým množstvom cheaterov, no na ich serveroch pravidelne rozdávajú prísne bany. Každý, kto by tak chcel získať nejakého Pokémona “neoficiálnou” cestou, by si to mal dobre premyslieť. Inak môže prísť nielen o svojich Pokémonov, ale aj účet.

Zdroj: PhoneArena

15.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+