MojAndroid

Novej verzie operačného systému Android a ďalších zariadení Nexus vrátane Nexusu 5 sa možno dočkáme už oveľa skôr, ako sme pôvodne predpokladali. Niektorí developeri, ktorí sa zúčastnili Google Launchpad campfire podujatia, boli upozornení na to, že Google predstaví svoje najhorúcejšie novinky zo sveta Androidu už čoskoro. Dokonca zaznel aj konkrétny dátum – 15. október. Účastníci vyššie zmieňovanej akcie si mohli pochutnať aj na kúskoch Key Lime Pie a čokoládových tyčiniek KitKat.

Android-KitKat-e1381443032673-640x472

Tento dátum samozrejme nebol oficiálne nikým potvrdený a berte ho zatiaľ s rezervou. Google zatiaľ nerozposlal žiadne pozvánky, preto ak by sa dátum ukázal ako skutočný je možné, že celé predstavenie noviniek bude streamované online bez účastí médií.

Zdroj: phandroid

11.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+