MojAndroid

Pokiaľ radi sledujete dianie okolo seba a čítate správy z viacerých online zdrojov, tak ste sa už zrejme stretli s pojmom RSS. Ide o akýsi integrátor správ zo zdrojov, ktoré si zvolíte. Všetky správy vidíte na jednom mieste a ak sa vám niektorá zapáči, môžete si otvoriť jej plnú verziu. V obchode Play nájdete aj niekoľko RSS titulov pre váš smartfón a rozhodne by ste nemali z výberu vynechať ani aplikáciu NewsJet RSS.

Aplikácia NewsJet RSS je minimalistická, jednoduchá, no praktická. Podporuje aj dáta z iných RSS čítačiek a ich účtov, pričom ponúka aj integráciu ukladania článkov do titulov Evernote či OneNote. Z možností je dostupná zmena fontu a jeho písma, no k dispozícii máte aj tmavú alebo svetlú tému prostredia. Aplikácia je dostupná aj pre tablety, pričom ponúka vlastný (vstavaný) prehliadač na otvorenie plnej verzie článkov.

Náš tip
Feedpresso – parádna slovenská RSS čítačka

 

Čo je na tejto aplikácii najlepšie, je ale fakt, že je dostupná bezplatne a neobsahuje žiadne reklamy. Ide o naozaj šikovnú aplikáciu, ktorú by ste mali minimálne vyskúšať. Ak tak chcete urobiť, kliknite na widget nižšie.

12.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+