MojAndroid

Služba Netflix prekonala významný míľnik. V USA, kde sa Netflix teší veľkej popularite, má už viac používateľov ako klasická káblová televízia. Táto zmena nastala v prvom štvrťroku tohto roku, keď Netflix dosiahol 50,85 miliónov predplatiteľov, kým klasickú káblovú TV odoberá v USA 48,61 milióna zákazníkov.

Náš tip
Netflix vo verzii 5.0 už čoskoro poskytne HDR a Dolby Vision obsah

Stále viac ľudí pozerá klasickú TV

Ešte stále to ale neznamená, že viac ľudí sleduje Netflix ako klasickú TV. Započítať sem totiž treba aj predplatiteľov satelitnej TV, ktorých je v USA 33,19 milióna. Aj napriek tomu ale ide o skutočne veľký krok a jasný dôkaz toho, že ľudia si čoraz viac zvykajú na moderné spôsoby konzumácie médií.

Ako ste na tom vy?

V prospech Netflixu hovorí aj to, akú snahu vyvíja spoločnosť na tvorbu unikátneho obsahu. Každý rok pribúdajú nové a nové seriály či relácie, ktoré nikde inde sledovať nemôžete. Okrem toho stúpa aj kvalita tohto obsahu a čoraz viac používateľov si uvedomuje, že Netflix je pre nich skutočne najdôležitejší nástroj na sledovanie TV. Ako vnímate službu vy? Dali ste jej šancu? Ak áno, vrátili ste sa k bežnej TV, alebo ste na ňu úplne zanevreli? Dajte nám vedieť v diskusii pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Leichtman Research via engadget

15.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+