MojAndroid
Streamovacej službe Netflix v posledných mesiacoch klesol počet predplatiteľov, ale na Slovensko sú drží stabilnú obľubu. Na rozdiel od zahraničia u nás zatiaľ nedošlo k zdraženiu predplatného a ani nebol zavedený poplatok za zdieľanie účtu mimo domácnosti ako susednom Česku. Minulotýždňový rebríček najpozeranejších filmov a seriálov Slovákmi na službe Netflix zároveň ukazuje osobitý vkus slovenských divákov.

Najsledovanejším filmom je Krásny život

Na pozeranejším filmom v minulom týždni nebol žiaden blockbuster, ale romantická hudobná limonáda Krásny život (A Beautiful Life) , v ktorej si hlavnú rolu zahral s dánsky spevák Christopher (Lund Nissen). Na druhom mieste sa umiestnil nemecký akčný film z 2. svetovej vojny Krv a zlato (Blood & Gold), ktorý je príbehom a brutalitou podobný nedávnemu fínskemu hitu Sisu.

 

Malým prekvapením je potom 12-minútový španielsky horor Tin & Tina  na 3. mieste. Do prvej desiatky sa potom dostali napríklad akčný film Matka (A Mother) s Jennifer Lopez, celovečerná verzia legendárneho krátkeho sci-fi Code 8 s bratmi Amellovi alebo detský animák v Labková patrola vo filme (PAW Patrol: The Movie). A asi na Slovensku neprekvapí dokument o vražde novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej Kuciak: Vražda novinára (The Killing of a Journalist).

 

10 nasledovanejších filmov Slovákmi na službe Netflix 23. týždni: 
1.
A Beautiful Life 
2.
Blood & Gold
3.
Tin & Tina 
4.
The Mother 
5.
Mixed by Erry 
6.
Code 8
7.
PAW Patrol: The Movie
8.
The Killing of a Journalist
9.
You Do You 
10.
Hard Feelings 

Najsledovanejším seriálom je Falošný profil

Nasledovanejším seriálom bol minulý týždeň kolumbijský romantický thriller Falošný profil (Fake profile), čo ukazuje na záľubu Slovákov v romantickejších alebo erotickejších tituloch. na druhom je potom akčný seriál FUBAR so 76-ročným Arnoldom Schwarzeneggerom. V rebríčku je dokonca na 4. mieste aj oveľa zaujímavejší dokumentárny seriál o tom legendárnom akčnom hercovi s jednoduchým názvom Arnold.

Na tretie miesto sa však dostal japonský seriál o havárii jadrovej elektrárne vo Fukušime THE DAYS. Zvyšné priečky zabrali tuctové TV série ako Manifest, New Amsterdam alebo Never have I ever. Výnimkou je len dokumentárna séria o najväčších cyklistických pretekoch s názvom Tour de France: Unchained.

10 najsledovanejších seriálov na službe Netflix slovenských predplatiteľmi za 23. týždeň:

1.
Perfil falso 
2.
FUBAR 
3.
THE DAYS 
4.
Arnold 
5.
Manifest 
6.
Never Have I Ever 
7.
Barracuda Queens 
8.
XO, Kitty 
9.
New Amsterdam
10.
Tour de France: Unchained 
Netflix
Netflix
Developer: Netflix, Inc.
Price: Free
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
Náš tip
vivo V29 Lite: Smartfón strednej triedy so 120 Hz displejom a stabilizovaným fotoaparátom
19.6.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+