MojAndroid

Portál MôjAndroid.sk práve oslávil svoje 13-te narodeniny. Počas 13 rokov fungovania sme vám priniesli množstvo noviniek, recenzií, porovnaní, testov, videí či návodov. Neustále sa snažíme zlepšovať a prinášať obsah, ktorý je aktuálny a zaujímavý. Teraz sme dali možnosť vám, našim čitateľom, vyjadriť sa, čo si o nás myslíte. Čo robíme dobre a v čom máme medzery.

Váš názor je pre nás dôležitý

V redakcii MôjAndroid.sk sme si vedomí toho, že trh smartfónov a technológií sa vyvíja rýchlym tempom. Preto sa snažíme vždy prinášať tie najaktuálnejšie témy, o ktorých si myslíme, že by vás mohli zaujímať. Bez vašej spätnej väzby by to nebolo možné dosiahnuť, preto si ceníme každý názor či konštruktívnu kritiku. Práve toto nás posúva ďalej.

Vyplnením dotazníka ste nám pomohli zistiť, čo vás a ďalších našich čitateľov zaujíma najviac a akým témam by sme sa mali v budúcnosti venovať podrobnejšie. A zároveň, všetkých, ktorí dotazník vyplnili, sme zaradili do žrebovania o hodnotné smart ceny. Teraz je ten správny čas na to, aby sme oznámili ich šťastných výhercov. Jednotlivé ceny, o ktoré sa súťažilo, sme si postupne predstavovali v týchto článkoch.

 • OPPO A98 5G – Dominika Korbeličová
 • HONOR 70 Lite – Klara Freudenberger
 • Xiaomi 10 W Wireless Power Bank 10000 – Michal Urbánek
 • Huawei FreeBuds 5 – Adrián Hetesi
 • Creative Zen Hybrid – Anton Reitzner

Výhercom srdečne blahoželáme a v najbližších dňoch ich budeme kontaktovať.

Ak ste sa nenašli na zozname výhercov, nezúfajte. Počas celého roka pripravujeme rôzne aktivity a súťaže, v rámci ktorých môžete vyhrať hodnotné ceny. Takže nás nezabudnite sledovať aj naďalej a nabudúce sa možno šťastie usmeje práve na vás.

Podmienky súťaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť a odoslať formulár „Hodnotenie stránky MojAndroid.sk (13. narodeniny) “ 
 • Súťaž začína 30.mája 2023 a končí 30.júna 2023 o polnoci.
 • Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané. Nevyžrebovaní účastníci zostávajú v osudí po celú dobu trvania súťaže.
 • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+