MojAndroid

Výstava MWC 2017 je za nami. Barcelona bola tento rok štedrá a stala sa miestom viacerých zaujímavých predstavení. Ako obyčajne, aj teraz bola výstava akýmsi náhľadom na to, čo môžeme tento rok očakávať vo svete mobilných technológií.

Náš tip
Všetky články z MWC 2017 na jednom mieste

Mobily, mobily, všade samé mobily

Od ďalších dvoch svetových výstav CES a IFA sa MWC v Barcelone líši svojim zameraním. Prakticky všetko sa točí okolo mobilných technológií. To znamená viac smartfónov, tabletov, notebookov, ale aj sieťových riešení a noviniek od operátorov.

LG_G6_predstavenie

Tento rok nebol iný a hneď niekoľko výrobcov tu predstavilo svoje najhorúcejšie novinky. Bodovali LG, Huawei, Sony, Lenovo, ale znovuzrodenie zažila napríklad aj Nokia. Všetky naše postrehy a zhrnutie tých najdôležitejších noviniek si môžete pozrieť na videu nižšie.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Čo zaujalo vás?

V priebehu posledného týždňa ste si mohli na našom webe prečítať desiatky článkov o novinkách v Barcelone. Všetky ich nájdete na tomto odkaze. Keďže výstava je ale za nami, zaujíma nás, čo vás zaujalo úplne najviac. Boli to nové vlajkové lode od populárnych výrobcov? Alebo nejaké menšie predstavenia? Hlasujte v našej ankete a dajte nám vedieť v diskusii pod článkom.

Za pozvanie na MWC 2017 ďakujeme spoločnosti Lenovo! #VsadeOnline sme boli vďaka Orange-u.

Čo vás na MWC 2017 zaujalo najviac?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

5.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+