MojAndroid

Nový rok je za rohom a my môžeme zatiaľ iba polemizovať o tom, čo si pre nás výrobcovia pripravili. Je zrejmé, že viacerí už pracujú na nových zariadeniach, ktoré predstavia v najbližších dvanástich mesiacoch. Ešte v starom roku sa ale podarilo portálu Android Authority a známemu zdroju uniknutých informácií @OnLeaks získať detailné rendery pripravovaného smartfónu Moto X.

Rendery znázorňujú zariadenie s veľmi známym dizajnom, ktorý dokonale imituje poslednú generáciu smartfónov Moto. Čo je ale zaujímavé, na zadnej strane sa nenachádzajú piny pre pripojenie MotoMods. Keďže ide iba o rendery, nemusí to nutne znamenať, že skutočnosť bude vyzerať rovnako. V súčasnosti je ale pravdepodobnejšie, že Moto X nebude novou vlajkovou loďou, ale smartfónom strednej triedy. To by vysvetľovalo absenciu podpory pre MotoMods, s ktorými zrejme Lenovo neplánuje skončiť.

Už na renderoch je zrejmé, že Moto X nebude ultra-tenkým smartfónom ako Moto Z. Nájdeme tu preto aj microUSB port a aj 3,5-milimetrový jack, ktorý na vlaňajšej vlajkovej lodi chýbal. Ak by sme sa mali riadiť týmito rendermi, telefón bude mať hrúbku až 9,5 mm, čo by mohlo naznačovať veľkú batériu. V každom prípade, na potvrdenie či vyvrátenie týchto predpokladov nebudeme musieť dlho čakať. Telefón Moto X by mal byť predstavený už na začiatku januára počas CES 2017, a tak budú všetky naše otázky zodpovedané už čoskoro.

Zdroj: @OnLeaks, Android Authority via PhoneArena

30.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+