MojAndroid

Ak sledujete scénu s inteligentnými hodinkami, tak ste zrejme zahliadli aj správy o hodinkách Moto 360. Ide jednoznačne o jedny z najkrajších hodiniek s predinštalovaným Androidom a aj keď sa už nejaký týždeň pohybujú na verejnosti, doteraz o nich nevieme niekoľko faktov. Medzi ne patril aj systém nabíjania, ktorý doteraz spoločnosť Motorola úspešne utajovala. Vďaka fotografii z Talianska ale môžeme vidieť Moto 360 bez zadného krytu.

moto-360-hands-13

S určitosťou ide o bezdrôtové nabíjanie, avšak zatiaľ neznámeho typu. Podobný systém “cievok” sme zatiaľ nevideli na žiadnom Android zariadení či hodinkách, no je viac než pravdepodobné, že ide o systém s certifikáciou Qi. Okrem nabíjania prináša taliansky zdroj aj informácie o tele z chirurgickej ocele, vodeodolnosti s certifikáciou IP67, či prítomnosti optického senzoru srdcového pulzu. Ďalšie fotografie môžete nájsť na tomto odkaze.

Náš tip
Všetky informácie o hodinkách Moto 360

6.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+