MojAndroid

Internet a internetové prehliadače sa menia každým dňom. Podobne sú na tom preferencie jeho používateľov, ktoré sa často obmieňajú a striedajú. Niekto si potrpí na desiatky funkcií, niekto zase hľadá funkčnosť v jednoduchosti. No a pre takých je tu Monument Browser, ktorý vytvoril člen XDA Developers a naplnil ho skvelými funkciami.

Nenáročný na priestor

Je to obvyklý jav, že niečo, čo je plné dobrých možností je aj pomerne veľké. Napríklad už len aplikácia Google Chrome pre Android má niekoľko desiatok megabajtov. Nie je to žiadna tragédia, ale predsa to môže prekážať niekomu, kto zrovna nemá pol terabajtu voľného priestoru v telefóne.

Monument Browser od účtu Apps by Marcelo de Souza v Obchode Play na to ide inak. Pokúsil sa vtesnať čo najlepšie funkcie do čo najmenšej aplikácie. Výsledok práce vývojára je naozaj dobrý, pretože tento prehliadač má veľkosť len niečo okolo 2 MB.

Plný dobrý funkcií, rýchly a navyše s ad-blockom

Ak si myslíte, že webový prehliadač o veľkosti dvoch megabajtov toho asi nemá veľa čo ponúknuť, budete prekvapený. Monument Browser ponúka široký zoznam funkcií počnúc záležitosťami súkromia, cez mód nočný a čítací, až po veci ako ukladanie stránok offline alebo plávajúce okná. Popis ďalej sľubuje aj rýchle prehliadanie stránok, režim celej obrazovky, ad-block a iné. Ak sa sami chcete pozrieť na to, čo tento prehliadač dokáže, neváhajte využiť náš widget a stiahnuť si ho.

Verzia: 1.0.142
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.142
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Slováci najčastejšie používajú na prehliadanie internetu Google Chrome
Náš tip
Smooz Browser: Iba jednou rukou
10.2.2019
Zdroj: XDA Developers

+