MojAndroid

Ako ste si mohli za posledný týždeň všimnúť, po dlhšej odmlke sme sa začali trochu viac venovať podcastom. Po dvoch rokoch sme tak nadviazali na prvých 10 dielov série MôjAndroid Podcasty, ktorá vznikla ešte v roku 2016.

Staronový obsah

Dôkazom toho, že nás podávanie informácií pomocou hovoreného slova začalo poriadne baviť je to, že sme za posledný týždeň priniesli hneď tri epizódy našej novej série podcastov. No a keďže sa hovorí, že najlepšie je kuť železo za horúca, tak už zajtra (v nedeľu) vás potešíme ďalšou epizódou.

Tá bude venovaná novinkám, ktoré spoločnosť Google predstavila na svojej nedávnej konferencii – smartónom Pixel 4 a ďalším novinkám. Ak si teda budete chcieť nedeľnú pohodu ešte viac spríjemniť, nezabudnite si nás “naladiť”.


Urobiť tak môžete cez viaceré služby, a to napríklad Spotify, Spreaker, Google Podcasty či Apple Podcasty. Do budúcna by sme v podcastoch radi pokračovali, pričom máme v pláne vydávať minimálne jednu epizódu týždenne.

Ak máte nejaké nápady, čomu by sme sa mohli v ďalších dieloch venovať, pokojne nám ich napíšte do komentárov. Rovnako to môžete urobiť aj s konštruktívnou kritikou, ktorú vždy radi privítame, keďže nám pomáha v ďalšom napredovaní.

19.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+