MojAndroid

Aplikácia Orange Go bola spustená pred šiestimi rokmi. Počas tohto obdobia prešla svojim vývojom, operátor zaznamenal až 41 nových updateov. Aktívne túto aplikáciu využíva viac ako 130-tisíc zákazníkov mesačne. Celkovo bola stiahnutá skoro 700-tisíc krát, pričom 80 % stiahnutí tvoria používatelia Androidov. V Obchode Play má hodnotenie 3,2 hviezdičiek z piatich. Už čoskoro však bude minulosťou, nahradí ju nová aplikácia Môj Orange. Vyskúšali sme si prvú verziu.

Úplne nová aplikácia Môj Orange

Aplikácia bude k dispozícii pre OS Android a iOS, vyzerá však rovnako pre obe platformy. Podpora pre Windows nebude. Aktivácia a prihlásenie prebehne cez sieť operátora, prípadne sa zákazník prihlási cez email alebo telefónne číslo.

Na úvodnej stránke sa objaví aktuálna spotreba, táto funkcia je najžiadanejšia z pohľadu zákazníkov. Pod spotrebou sa budú nachádzať informácie o faktúre. Nechýba informácia o aktuálnej kampani a akciách operátora, ktoré bude časom personalizovaná pre každého zákazníka. Podobne to majú aj bankové aplikácie. V novej aplikácii nebude chýbať ani možnosť zaplatiť faktúru. Medzi najlepšie výhody bude patriť určite možnosť aktivácie služieb priamo cez aplikáciu, kedy sa zmeny prejavia hneď a netreba čakať na linke operátora či chodiť na pobočku.

Spustenie na jeseň tohto roka

Aktuálne prebieha interné testovanie a dolaďovanie aplikácie. Na trh sa dostane na jeseň tohto roka, operátor presný termín zatiaľ nechcel komunikovať.

2.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+