MojAndroid

Finále ankety Miss Android Roadshow 2014 dovŕšilo svoj koniec a my vám prinášame vyhodnotenie hlasovania o Miss Android Roadshow 2014, ktoré na našich stránkach prebiehalo v minulom mesiaci. Anketu sponzoruje spoločnosť HTC, ktorá pre výherkyňu venovala vynikajúci smartfón HTC One mini 2. Zo šiestich dievčat, ktoré sa zúčastnili akcie Orange Android Roadshow 2014 a postúpili do finále, sa z ceny bude tešiť jedna z nich.

HTC_One_mini_2_
Hlavná cena – HTC One mini 2

Výsledky hlasovania naznačujú jasný náskok finalistky, ktorá sa umiestnila na prvom mieste. Titul MISS Android Roadshow 2014 a nový špičkový smartfón HTC One mini 2 vyhráva vyhráva súťažiaca z Bratislavy – Simona Huňáková. Srdečne blahoželáme a výhru jej odovzdáme osobne v redakcii MojAndroid.sk.

Finalistka z Bratislavy - Simona Huňáková
Finalistka z Bratislavy – Simona Huňáková

Ako bolo na Orange Android Roadshow 2014

Náš tip
FOTOGALÉRIA: Vianočná Orange Android Roadshow 2014 Košice
Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Trnava
Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Zvolen
Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Prešov
Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Bratislava
Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Žilina
Náš tip
FOTOGALÉRIA: Orange Android Roadshow 2014 Košice
17.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Nie je možné pridávať komentáre.

+