MojAndroid

Microsoft po niekoľkých mesiacoch testovania aplikácií Microsoft Officu pre tablety, konečne sprístupnil ich preview verzie v obchode Play. Väčšina hlavných chýb bola na základe odozvy testerov opravená, a tak sa spoločnosť rozhodla pre ich sprístupnenie širokej verejnosti, ktorá môžete teraz dobre známy Word, Excel a PowerPoint stiahnuť do každého tabletu s procesorom ARM a uhlopriečkou od 7 do 10,1 palcov. Podmienkou je tiež to, aby bežali na Androide 4.4 KitKat a vyššom.

office2

Nový Office pre tablety zjednocuje funkcie a vzhľad aplikácií na všetkých hlavných platformách – Androide, iOS a Windowse. Vďaka tomu by sa mal vývoj výrazne zjednodušiť, pričom funkcionalita bude rovnaká bez ohľadu na operačný systém. Microsoft by aj vďaka tomu chcel aktualizácie prinášať pravidelnejšie. Nespornou výhodou nových aplikácií je, že dokumenty na nich vyzerajú presne tak ako v počítači. Ponúkajú tiež viaceré pokročilé funkcie a pri úprave alebo tvorbe dokumentov si môžete byť istí, že v počítači, Macu, tablete aj telefóne budú vyzerať presne podľa vašich predstáv. Word vyzerá a funguje tak, ako ho poznáte z balíka Office.

office office3

Microsoft Office Word, Excel a PowerPoint stiahnete z obchodu Play zadarmo.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

6.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+