MojAndroid

Ste už unavení z mobilných hier s prepracovanou 3D grafikou alebo komplexných hier ako je napríklad žáner RPG? Chcete si oddýchnuť pri niečom jednoduchšom, pre oči menej náročnom ale stále zábavnom? Práve pre vás by mohlo byť to pravé novinka Linelight od developera My Dog Zorro.

Linelight je jednoduchou logickou puzzle hrou. Po grafickej stránke sa jedná o úplne minimalistickú hru. V hre ovládate lúč svetla, ktorým sa môžete pohybovať po určených líniách s cieľom získať svetelný zdroj a dostať sa do ďalšieho levelu. Musíte sa pritom vyhnúť rôznym prekážkam, nepriateľským červeným lúčom. K tomu vám slúžia rôzne výhybky na zmenu liniek, kľúče k otvoreniu zábran a ďalšie pomôcky. Do toho vám v pozadí hrá príjemná ambient hudba. Koncept je intuitívny a na pohľad zo začiatku jednoduchý. Postupom v hre sa ale obtiažnosť a zábava stupňuje.

1Linelight je možné v Google Play zakúpiť za 2,09 eura (totožná PC verzia na Steame momentálne stojí päťnásobok). Pre uľahčenie napredovania sú prítomné taktiež in-app nákupy, ale hra sa dá pri väčšom úsilí prejsť aj bez nich.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: 1,99 €

Zdroj: androidcommunity

1.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+