MojAndroid

Ak chodíte pravidelne nakupovať do obchodného reťazca LIDL, tak vás rozhodne neminula ani akcia s postavičkami LIDL Stikeez, ktoré dostanete ku svojmu nákupu nad 15 EUR. Postavičky si obľúbili najmä mladší zákazníci LIDL-u, ktorí si ich môžu dokúpiť aj jednotlivo, prípadne si na postavičky v tvare ovocia a zeleniny môžu kúpiť aj špeciálnu papierovú debničku, či vrecúško na prenos. Najnovšie si ich však môžu vychutnať aj v mobilnej hre.

Tá ponúka postavičky LIDL-u v ich prirodzenom prostredí, teda na farme. Keďže postavičky reprezentujú ovocie a zeleninu, používateľ si ich na svojej farme môže zasadiť a počkať, kým vyrastú. Každý Stikeez rastie rôzne dlho a za jeho pozbieranie získate inú odmenu. Za získané peniaze si potom môžete vylepšiť svoju farmu a dostať sa tak do ďalšieho levelu, kde na vás čakajú nové predmety pre vašu farmu.

Nové postavičky si do hry Stikeez Farm pridáte jednoducho. Stačí, aby ste ich poskladali ako 3-dielne puzzle a pribudnú do vašej ponuky. Hráčov by tiež mohla zaujať možnosť získať darček pri návšteve LIDL predajne s nastavenou Android hrou Stikeez Farm. Tá darček potvrdí na základe geografickej polohy, ktorá musí byť totožná s polohou niektorej z LIDL predajní.

Samotná hra Stikeez Farm je dostupná pre Android aj iOS zariadenia zadarmo. Je vhodná pre hráčov každého veku a musíme priznať, že veríme v to, že vás táto hra dokáže zaujať a zabaviť na hodnú chvíľu. Ak si ju chcete vyskúšať, kliknite na widget nižšie.

26.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+