MojAndroid

Juhokórejská spoločnosť LG tradične každý rok predstavuje dve vlajkové lode. Jedna patrí do radu G (v prvom polroku predstavený LG G7 ThinQ) a druhá do radu V. Zatiaľ čo rad G cieli na mainstreamového používateľa, rad V je určený pre technologických nadšencov a snaží sa priniesť tie najnovšie technológie, ktoré má spoločnosť LG má. Jeho najnovšia generácia LG V40 by mala byť oficiálne predstavená až budúci týždeň, ale už dnes bola predstavená na reklamných materiáloch a videu.

Ako ukazuje reklama, LG V40 by malo mať zadnú sklenenú stranu upravenú tak, aby pôsobila hodvábnym dojmom. Zároveň by mala mať zvýšenú odolnosť proti poškrabaniu. Nebude chýbať ani vodeodolnosť ako pri minulej generácii LG V30 (LG V35). Na zadnej strane môžeme vidieť fotoaparát, ktorý bude mať trojicu snímačov. Jeden hlavný klasický, druhý širokouhlý a tretí telezoom. Na zadnej strane sa bude nachádzať aj snímač odtlačkov. Displej smartfónu by mal mať 6,4 palcov a výrez pre kameru a senzory. Predávaný by mal byť v troch farebných variantoch – šedej, modrej a červenej. Oficiálne predstavenie je naplánované 3. októbra v New Yorku o 23:00 stredoeurópskeho času.

Náš tip
LG G7 One a G7 Fit oficiálne: Vyššia stredná trieda prichádza | IFA 2018
29.9.2018
Zdroj: Phandroid

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+