MojAndroid

Internetový obchod LG v Kanade značí, že spoločnosť premenovala svoju TOP model z pred roka LG G6 na LG G6 ThinQ. Podobný prípad LG spravilo aj pred rokom, keď LG V30 cez OTA aktualizáciu firmvéru premenovalo na LG V30 ThinQ.

Náš tip
LG G7 ThinQ vs LG G6 | POROVNANIE

Príchod umelej intelignecie

Aktualizácia pridala do LG V30 aj AI kameru (softvér podporovaný umelou inteligenciou), ktorá analyzuje predmety a scény zobrazené cez fotoaparáty a následne upravuje vlastnosti fotografií na základe svetelných podmienok a iných parametrov, aby výsledné fotografie vyzerali čo najlepšie. Zobrazované predmety a scény sú následne zaradené do istých kategórii, ako napríklad “ľudia, jedlo, zvieratá, kvety, mesto, more, obloha, západ/východ slnka a podobne. Vlastníci LG G6 dostanú OTA aktualizáciu, ktorá zmení názov ich zariadenia a pridá aj tieto funkcie. Táto aktualizácia by mala doraziť v najbližších týždňoch.

21.5.2018
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+