MojAndroid

Druhá generácia populárneho smartfónu LG Optimus G je zatiaľ zahalená rúškom tajomstva, no od začiatku roka uniklo niekoľko informácií o špecifikáciach a vidieť sme mohli aj údajné fotografe zariadenia. Dnes sa objavili ďalšie uniknuté snímky, ktoré sa javia byť veľmi podobné s predchádzajúcimi. Novinka bude podľa obrázkov disponovať veľmi tenkým rámikom displeja a kamera, ako aj jednotlivé senzory budú umiestnené na ľavej strane. Na displeji tohto zariadenia je možné vidieť možnosť odoslať e-mail priamo spoločnosti LG na adresu “G2-SW-Stability@lge.com

LG Optimus G2

Žiadne bližšie informácie momentálne nie sú dostupné. Pôvodne sa predpokladalo, že spoločnosť predstaví nový Optimus G2 na tlačovej konferencií, ktorá sa konala 30. mája v Číne, no nestalo sa tak. Novinka by mala byť podľa dostupných informácií vybavená štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragonom 800 a chýbať by jej nemala ani pamäť RAM s kapacitou 2GB. Optimus G2 pravdepodobne nebude vyčnievať z radu a podobne ako aj iné high-end smartfóny, ponúkne 5 palcový Full HD displej, 13 Mpix fotoaparát a 2 Mpix prednú kameru. Operačným systémom by mal byť aktuálny Android 4.2.2 Jelly Bean.

Náš tip
Prototyp smartfónu od LG by mohol byť Nexus 5 alebo Optimus G2

Zdroj: android authority

31.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+