MojAndroid

Majitelia smartfónu LG G3 hlásia dostupnosť novej aktualizácie. Tá má veľkosť 174 MB a prináša rýchlejšie odozvy pri práci s UI, čo sa v globále prejavilo aj na lepšej výdrži batérie. Samozrejmosťou je aj oprava ďalších menších chýb a nedostatkov, ktoré toto zariadenie v niektorých prípadoch malo. Oficiálny zoznam zmien nie je dostupný, no aktualizovaný Android 4.4.2 sa objavil používateľom vo viacerých krajinách, a tí hlásia spomínané vylepšenia. Ak aktualizáciu nenájdete v Nastavenia > Informácie o zariadení > Aktualizácia systému, tak dostupnosť nového Androidu skontrolujte v LG Mobile Support Tool. Spoločnosť LG odporúča pred aktualizáciou zálohovať všetky údaje a dáta, však viete – keby náhodou. 

Recenzia-LG-G3

Zdroj: GSMArena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
22.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+