MojAndroid

Trendom dnešných smartfónov je rýchle vyhotovovanie fotografií. Zachytenie momentiek či rôznych nečakaných udalostí je tak ešte o čosi jednoduchšie. Čo však majitelia starších či menej výkonných smartfónov?! Pre tých tu máme výbornú a jednoduchú aplikáciu InstaCamera, ktorá z väčšej časti nahradí “super-rýchlo-snímajúci” fotoaparát v najnovších smartfónoch. Poďme sa na ňu pozrieť z bližšia!

InstaCamera je veľmi jednoduchá a bezplatná aplikácia, ktorá ponúka základné nastavenia a snímanie fotografií bez nutnosti stlačenia spúšte. Stačí, ak si umiestnite na vašu domácu obrazovku ikonu InstaCamera a vždy, keď uvidíte niečo, čo “stojí za fotografiu”, stlačíte ikonu a … cvak, fotografia je na svete! Už viac nemusíte čakať na zdĺhavé spustenie vášho systémového fotoaparátu a už nikdy viac nezmeškáte príležitosť na trefnú momentku! V nastaveniach si môžete zvoliť veľkosť fotografie, pričom najväčší rozmer ponúka maximálne rozlíšenie vášho fotoaparátu. K dispozícii je aj mutli-záber, ktorý ponúka nasnímanie až 5 fotografií za sebou! Ďalej si môžete nastaviť automatické použitie blesku či možnosť zotrvať v režime fotoaparátu aj po zosnímaní fotografie. Ak nezaškrtnete posledne spomenutú možnosť, aplikácia sa po uložení fotografie automaticky zatvorí. V jednoduchosti je krása.

    

Aplikácia InstaCamera patrí do projektu autorov We Make Websites NZ, ktorí vytvorili aj zaujímavé aplikácie InstaRecord a InstaNote. Zrejme vám netreba predstavovať hlavné myšlienky jednotlivých aplikácií. Ak sa vám páči vyššie recenzovaná aplikácia InstaCamera, kliknite na nasledujúci odkaz alebo zoskenujte QR kód pomocou vášho Android zariadenia.

InstaCamera
We Make Websites NZ
Verzia 1.65 (18. 3. 2012)
Veľkosť 114 kB
2.2+

Zadarmo

22.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+