MojAndroid

DC v spolupráci s herným štúdiom Warner Bros zverejnilo v obchode Play novú hru Injustice 2. Ide o pokračovanie populárneho titulu Injustice: Gods Among Us, ktorý vyvolal pri svojom predstavení doslova ošiaľ. Dnes má táto hra viac ako 10 miliónov stiahnutí z obchodu Play.

Injustice 2 je, rovnako ako predchodca tejto hry, je bojovým titulom, kde proti sebe bojujú hrdinovia z DC filmov v režime 3v3. Hra je jednoduchá na ovládanie, stačí niekoľko ťahov a kliknutí prstom na obrazovku a váš obľúbený hrdina zloží na zem svojho protivníka.

Oproti predošlej verzii priniesli vývojári niekoľko vylepšení a možností, ktoré vám pomôžu s porazením súpera. Samozrejmosťou je aj vylepšenie grafiky a samotného pocitu z hrania. Celá hra je založená na princípe free-to-play, no obsahuje in-app nákupy. Samozrejme, že aj v tomto prípade je hráč obmedzovaný energiou, ktorá sa dosť rýchlo míňa a pomaly “dobíja”, no aj napriek tomu ide o titul, ktorý by ste mali vyskúšať.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
13.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+