MojAndroid

Alternatívna e-mailová aplikácia od Googlu s názvom inbox získala zaujímavú novú funkciu. Tá sa nazýva “Smart Reply”, teda inteligentné odpovede, a prináša možnosť rýchlej odpovede na prijatý e-mail pomocou 3 možností zobrazených v spodnej časti displeja. Tie sú inteligentne vybrané aplikáciou na základe kontextu predošlej správy.

smart-reply-inbox

Idea tejto novinky je taká, že nemusíte na klávesnici napísať ani písmeno a aj napriek tomu dokážete odpovedať na e-mail. Nateraz však táto funkcia pracuje korektne len v angličtine. Čím viac ju ale budete používať, tým viac sa od vás naučí a bude vám zobrazovať relevantnejšie odpovede. Inbox túto funkciu prináša vo svojich najnovších verziách pre Android aj iOS.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google

4.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+