MojAndroid

Spoločnosť Asus má naplánovanú tlačovú konferenciu na 3. septembra, teda tesne pred začiatkom výstavy IFA 2014. Asus by mal predstaviť inteligentné hodinky, ktoré by mali zaujať najmä svojou dostupnosťou. Spoločnosť na svojej facebookovej stránke zverejnila niekoľko obrázkov, ktoré informujú o príchode nového zariadenia počas konferencie IFA a zároveň zobrazujú náčrty hodiniek.

Vďaka týmto obrázkom si môžeme vytvoriť pomerne jasnú predstavu o tom, ako budú nové hodinky vyzerať. Svojím obdĺžnikovým tvarom sa nebudú veľmi líšiť od modelov spoločností LG a Samsung, no na náčrtoch sú jasne viditeľné zaoblené rohy displeja a celého zariadenia. Oveľa viac by ale nové hodinky mali zaujať cenou. Tá by sa mala pohybovať na úrovni 100$ až 150$, čím by sa stali jednými z najdostupnejších hodiniek so systémom Android Wear.

asuswearable2-630x472

Podľa niektorých dohadov by hodinky od Asusu mali disponovať AMOLED displejom, no žiadne ďalšie informácie o pripravovanom zariadení zatiaľ dostupné nie sú. Do tlačovej konferencie spoločnosti však zostáva už iba niečo vyše týždňa, a tak na overenie týchto informácií nebudeme musieť dlho čakať.

asuswearable1-630x472

Zdroj: Asus Facebook, 2 via Android and Me

26.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+