MojAndroid

Populárna akcia Humble Bundle je opäť tu a tentokrát si môžeme vychutnať celkom 6 herných titulov dostupných pre zariadenia s mobilnou platformou Android. Každý môže prispieť ľubovoľnou sumou, ktorá bude využitá na charitu a podporu developerov. Dostupné sú populárne tituly – Vector, BADLAND Premium, Catan, Riptide GP2, Breach & Clear a Zombie Gunship.

Aktuálne už bolo predaných takmer  57 000 balíčkov a vyzbieraných bolo cez 200-tisíc amerických dolárov. Projektu Humble Bundle sa doposiaľ podarilo získať obrovské finančné obnosy, ktoré putovali do rôznych charitatívnych organizácií, ale aj vývojárom či samotným autorom. Je to skvelá možnosť, ako získať vynikajúce herné tituly nielen pre mobilné zariadenia a k tomu podporiť aj správnu vec. Akcia trvá ešte 13 dní, takže máte dostatok času aby ste sa rozhodli, či využijete šancu získať skvelé hry za rozumnú cenu. Kompletný balík Humble Mobile Bundle 4 si môžete zakúpiť na oficiálnych stránkach Humble Bundle.

[vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=O42HrBYdUsE”]

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+