MojAndroid

Populárna akcia Humble Bundle je opäť tu a tentokrát si môžeme vychutnať celkom 6 herných titulov dostupných pre mobilnú platformu Android, ako aj pre desktopové operačné systémy Windows, Mac a Linux. Každý môže prispieť ľubovoľnou sumou, ktorá bude využitá na charitu a podporu developerov. Dostupné sú tituly – Ticket to Ride, Greed Corp, Incredipede a Anodyne.  V prípade, že sa rozhodnete podporiť akciu sumou vyššou, než je priemerná suma (aktuálne 6,28 dolárov) obdržíte naviac aj ďalšie tituly Worms Reloaded a The Bard’s Tale. Okrem toho získate aj 6 soundtrackov z týchto hier vo výbornej kvalite a ak prispejete viac než 1 dolár získate redeem kódy pre Steam.

Humble Bundle 7 Android

Aktuálne už bolo predaných viac než 60 000 balíčkov a vyzbieraných bolo cez 350-tisíc amerických dolárov. Projektu Humble Bundle sa doposiaľ podarilo získať veľké finančné obnosy, ktoré putovali do rôznych charitatívnych organizácií, ale aj vývojárom či samotným autorom. Je to skvelá možnosť, ako získať vynikajúce herné tituly nielen pre mobilné zariadenia a k tomu podporiť aj správnu vec. Akcia trvá ešte 13 dní, takže máte dostatok času aby ste sa rozhodli, či akciu podporíte. Kompletný balík si môžete zakúpiť na oficiálnych stránkach Humble Bundle.

Náš tip
Humble Bundle má Android aplikáciu

16.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+