MojAndroid

Trh smart hodiniek praje najmä mužom, no na trhu nájdete niekoľko schopných modelov určených primárne pre ženy. Ak neviete, čo by sa vašej partnerke páčilo pod stromčekom, skvelou voľbou môžu byť nové hodinky Huawei Watch GT 4.

Na šport, ale aj do divadla

Ženská elegancia a technologický pokrok môžu ísť spoločne, čoho dôkazom sú práve tieto hodinky. Prinášajú kombináciu štýlu a kvalitnej konštrukcie, dokážu sledovať viac ako 100 športových režimov a skvelá je aj senzorová výbava.

Dizajn hodiniek je pre ženy veľmi dôležitý, pretože dopĺňa ich štýl. Huawei Watch GT 4 s kompaktnými rozmermi, kvalitnou konštrukciou a elegantným ciferníkom je presne to, čomu žiadna žena nepovie nie.

recenzia Huawei Watch GT 4
Huawei Watch GT 4

Rám hodiniek je kovový, ostatok tela je z nehrdzavejúcej ocele. Ide o príjemné a kvalitné materiály, ktoré sú doplnené veľkým farebným displejom s ostrým zobrazením a výbornou čitateľnosťou za akýchkoľvek podmienok.

Viac než len čas. Dosiahnite svoje fitness ciele

Priznajte sa. Kto si pravidelne ako novoročné predsavzatie dáva niečo, čo je spojené s cvičením? Percento určite nie je malé. Pomôcť s tým môžu práve inteligentné hodinky, ktoré vás vedú k zdravšiemu a aktívnejšiemu životnému štýlu. 

recenzia Huawei Watch GT 4 displej
Huawei Watch GT 4

Huawei Watch GT 4 dokážu automaticky sledovať kvalitu spánku a dávať tipy, ako spánok zlepšiť. Počítajú prejdené kroky, spálené kalórie a sledujú viac ako 100 športov. Neustále s nimi máte prehľad o vašom srdcovom tepe, a taktiež sú schopné odmerať hladinu kyslíka v krvi či teplotu pokožky. Nejde tak len o bežné hodinky, ale získate v nich skvelého pomocníka na ceste, ktorú si určíte vy sami.

Výdrž, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Nabíjanie elektroniky je nutnosť, hodinky nie sú žiadnou výnimkou. Po prečítaní riadkov vyššie by ste si možno povedali, že Huawei Watch GT 4 budete musieť nabíjať každý deň. Nebudete.

recenzia Huawei Watch GT 4
Huawei Watch GT 4

Ponúkajú totiž až týždňovú výdrž na jedno nabitie. Takže ak sa chystáte niekam na víkend, na nabíjačku nemusíte vôbec myslieť. Keby ste náhodou mali energie predsalen málo, vďaka bezdrôtovému štandardu ich nabijete aj pomocou vášho telefónu, ktorý ponúka možnosť bezdrôtovo nabíjať iné zariadenia.

Náš tip
Recenzia Huawei Watch GT 4: Našli sme perfektné dámske hodinky?
31.10.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+